1/8

امکانات و توضیحات

آسانسور
درب ریموت
انباری

طبقه دوم بهترین دراپارتمان کف سرامیک کابینت هایگلس بلژیکی ضداب هود گازرومیزی سینک توکار شیرالات اهرمی نورفراوان سالن پرده خور نقاشی شده کمددیواری حمام مستر پنجره دوجداره سیستم ضدحریق اسانسور ایتالیایی پارکینگ سندی+مهمان دسترسی 5دقیقه ای بهمترو نزدیک brt نزدیک مراکز خرید دسترسی به مدارس وفضای سبز این ملک 140 میلیون وام دارد وهیچ هزینه ای برای خریدار ندارد180میلیون نقد 85میلیون رهن جهت کسب اطلاعات بیشتربامشاورتماس بگیرید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله نواب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 53 متری در محله نواب و در منطقه 10 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، درب ریموت و انباری برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 3 سال ساخت، 1 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 7.64 میلیون تومان با قیمت 405 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 10 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.