1/13

امکانات و توضیحات

درب ریموت
لابی
سونا
جکوزی
تهویه مطبوع
بالکن
روف گاردن
نگهبان
انباری
سالن ورزش
سالن اجتماعات
آنتن مرکزی
استخر
آسانسور

} 370 متر برج باغ + 4 تراس ✅مجموعه ای منحصر بفرد با معماری خاص ✅لابی مبله با طراحی دیوار های سبز با ارتفاع 12 متر ✅سالن اجتماعات تجهیز شده با ارتفاع سقف12 متر ✅مجموعه آبی و ورزشی با ارتفاع سقف12 متر ✖سونا استخر جکوزی تماما نور مستقیم با پنجره های قدی و سرتاسری ❌این پروژه طوری طراحی شده که تمام واحد ها نور و ویو 360 درجه را دارند ✖با حضور در سالن پذیرایی از 4 جهت نور استفاده کنید ❌پاگرد تمامی واحد ها به عنوان لابی خصوصی مبله شده و دارای تراس و دیوار سبز میباشد ▪▪ارتفاع سقف واحد 4 متر تمام شده▪▪ ✖3 خواب با نور مستقیم+سوئیت با ورودی مجزا تراس ها تماما قابل چیدمان ✔✔3 پارکینگ سندی باکس(طراحی خاص با گردش 30 درجه و بدون گردش کامل پارک کنید)✔✔ و دهها آیتم که فقط با بازدید قابل لمس میباشد... متریال کاربردی بدون نیاز به تعریف ...سازنده و مالک یک شخص... ...یک واحد فروشنده... زیر قیمت منطقه+شرایط پرداخت با شما مطمئن خرید کنید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله زعفرانیه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 200 متری در محله زعفرانیه و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر درب ریموت، لابی، سونا، جکوزی، تهویه مطبوع، بالکن، روف گاردن، نگهبان، انباری، سالن ورزش، سالن اجتماعات، آنتن مرکزی، استخر و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 10 سال ساخت، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 24 میلیون تومان با قیمت 4.8 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.