1/14

امکانات و توضیحات

درب ریموت
آسانسور
انباری
نگهبان
جکوزی
سالن ورزش
سالن اجتماعات
لابی
سونا
روف گاردن
استخر
آنتن مرکزی
بالکن
تهویه مطبوع

} 🔹225 زعفرانیه بهترین طبقه 🔹 💯💯قیمت اکازیون واقعی ⁉ 🔷دو تراس بزرگ قابل چیدمان 🔷نقشه بی نقص وپلان استثنایی 🔷سالن وسیع نور دوجهت 🔷تمامی اتاق خوابها وسالن مزین به نور مستقیم 🔷ارتفاع سقف 4متر 🔷دیزاین شده با بهترین برندهای روز دنیا 🔷دسترسی بی نظیر لوکیشن اصیل نشین ✔

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله زعفرانیه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 225 متری در محله زعفرانیه و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر درب ریموت، آسانسور، انباری، نگهبان، جکوزی، سالن ورزش، سالن اجتماعات، لابی، سونا، روف گاردن، استخر، آنتن مرکزی، بالکن و تهویه مطبوع برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 10 سال ساخت، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 32 میلیون تومان با قیمت 7.2 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.