1/1

امکانات و توضیحات

آسانسور
استخر
لابی
درب ریموت
آنتن مرکزی
بالکن
انباری
سونا
روف گاردن
جکوزی
تهویه مطبوع
نگهبان
سالن اجتماعات

فایل کاملا شخصی ❌فروشنده واقعی ✅ساختمان برند ✅طبقات بالا ✅2 جهت نور و ویو ابدی بدون مشرف ✅171 متر ✅3 خواب مستر ✅فوق العاده خوش نقشه با تعریف بی نظیر فضاها ✅2 پارکینگ سندی ✅2 انباری سندی ✅لابی مجلل و لابی من 24 ساعته ✅سالن اجتماعات وسیع ✅سالن ورزش و روف‌گاردن ✅✅بهترین خرید را انجام دهید! ✅✅فوق‌العاده استثنائی با قیمت و شرایط ویژه! ✅✅فرصت را از دست ندهید!

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ولنجک شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 171 متری در محله ولنجک و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، استخر، لابی، درب ریموت، آنتن مرکزی، بالکن، انباری، سونا، روف گاردن، جکوزی، تهویه مطبوع، نگهبان و سالن اجتماعات برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 4 سال ساخت، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 42 میلیون تومان با قیمت 7.3 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.