1/10

امکانات و توضیحات

بالکن
انباری
آسانسور
روف گاردن
آنتن مرکزی
استخر
تهویه مطبوع
لابی
نگهبان
درب ریموت
سالن اجتماعات
جکوزی
سونا

((تنها مورد 200 متری 4 خواب در ولنجک)) 200 متر 4 خواب(یک خواب مستر) 👌پاگرد مجزا(تک واحدی) 👌ارتفاع سقف بلند 👌سالن بزرگ ✅✅tv room مجزا✅✅ ♻تمامی خواب ها دارای نور مستقیم ♻دید و ویو از 2 جهت ♻واحد موجود در طبقات بالا ♻فول دیزاین ♻مشاعات ساختمان باز سازی شده و بسیار مرتب ♻2⃣لاین آسانسور شیشه ای ♻مرودی و حیاط با محیطی مشجر و آرام ♻استخر.سونا.جکوزی.لابی بزرگ.لابی من.سالن اجتماعات و سایر مشاعات لازم ♻فروشنده واقعی ❌❌هماهنگی جهت بازدید 1 ساعت قبل❌❌

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ولنجک شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 200 متری در محله ولنجک و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر بالکن، انباری، آسانسور، روف گاردن، آنتن مرکزی، استخر، تهویه مطبوع، لابی، نگهبان، درب ریموت، سالن اجتماعات، جکوزی و سونا برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 15 سال ساخت، 4 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 32 میلیون تومان با قیمت 6.4 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.