1/26

امکانات و توضیحات

جکوزی
سالن اجتماعات
درب ریموت
بالکن
سونا
نگهبان
سالن ورزش
روف گاردن
استخر
لابی
تهویه مطبوع
آسانسور
آنتن مرکزی
انباری

آپارتمان فروش مسکونی ولنجک 206 متر 3خواب بزرگ کف تا سقف بازسازی شده 12 ساله فول بازسازی شده سازه ای اصیل در بهترین فرعی برجی بسیار تمیز با مدیریت قوی 8 طبقه ی 2 واحدی طبقه ی 8 تکواحدی واحد در طبقه ی هشتم و تکواحدی 2لاین آسانسور نور شمال و جنوب چشم انداز سبز قیمت باور نکردنی متری 29

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ولنجک شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 206 متری در محله ولنجک و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر جکوزی، سالن اجتماعات، درب ریموت، بالکن، سونا، نگهبان، سالن ورزش، روف گاردن، استخر، لابی، تهویه مطبوع، آسانسور، آنتن مرکزی و انباری برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 12 سال ساخت، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 29 میلیون تومان با قیمت 5.974 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.