1/15

امکانات و توضیحات

نگهبان
جکوزی
روف گاردن
سالن اجتماعات
انباری
بالکن
درب ریموت
استخر
تهویه مطبوع
آنتن مرکزی
لابی
سونا
آسانسور
سالن ورزش

} ولنجک -- ساسان برترین پروژه منطقه ولنجک 105متر طراحی افشین حجت پلان بی نقص سازه ای برند از سازنده مطرح دارای تراس بزرگ و کاربردی فول فرنیش برند BOSCH دارای سیستم هوشمند برقی مشاعات بینظیر در منطقه لابی با ارتفاع 8متر سالن اجتماعات لوکس استخر سونا و جکوزی کافی شاپ و سینما کارواش و لاندری

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ولنجک شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 105 متری در محله ولنجک و در منطقه 1 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر نگهبان، جکوزی، روف گاردن، سالن اجتماعات، انباری، بالکن، درب ریموت، استخر، تهویه مطبوع، آنتن مرکزی، لابی، سونا، آسانسور و سالن ورزش برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 1 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 47.6 میلیون تومان با قیمت 5 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 1 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.